HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Recenze jsou od skutečných zákazníků, z firmy.cz na Seznamu, firmy na Google, nebo z mailové korespondence.

Vaše hodnocení můžete vložit po kliknutí na ikonku firmy.cz. Pokud nevlastníte účet na službách Seznamu, můžete využít hodnocení firem na Google ZDE

Kamnář Leoš Rožnovský na Firmy.cz

pan Ivoš Langr, Popelov (kachlový sporák s robustní kobkou pro vyšší akumulaci) 

"Skvělá práce, přístup, domluva. Vše funkční, hezké. Masu pečeném v této troubě se nic nevyrovná. Jako za časů našich babiček." 


paní Daniela Podešvová, Bystřec (stolový sporák v černé kuchyni s přepínáním do světnice)

"Dobrý den, jsem opravdu ráda, že jsem na stavbu kamen zvolila pana Rožnovského. Krásné, tradiční, pečlivé a poctivé řemeslo a naprosto solidní jednání. Máme postavené poměrně komplikované topidlo, zděný omítaný pultový sporák vestavěný na míru v bývalé malinké černé kuchyňce vytápí pomocí překlápění tahů i akumulační kachlovou kobku s druhou větší troubou přes zeď ve světnici. Celá kamna skvěle tráhnou, na sporáku se bezvadně vaří a ve vyhřátých kachlácích musíme už odpoledne přestat topit, hřejí až do rána. Máme naplno vyzkoušené již celou jednu topnou sezónu a naprostá spokojenost. Děkuji, skvělá práce. Podešvová, Bystřec" 


paní Gabriela Paulusová, Březinka (kachlový sporák s akumulačními tahy a se zápecím)

"Dobrý den, kamna jsou boží. Sice chvilku trvá než se v pátek rozhoří, ale pak drží a často jsou teplé až do rána - i když v noci nepřikládáme! Ráno pak dáme polénko a zase fajrují. Vážně jsou skvělé. Musíte asi často škytat, protože Vás na roubence vzpomínáme a říkáme si, že na tohle jste vážně machr. Největší bitka je o místo v zápecí. Nechápeme to, ale naši psi vyskočí až do takové výšky a jsou tam zalezlí klidně celý večer, ale dá se tam ležet i s nima :) Posílám ještě pár fotek ze kterých snad bude vidět jak si to tam každý víkend užíváme :) Sušíme v troubě jablíčka a dělala jsem přímo kamnech i placky jako příloha k polévce (mouka a voda - prý to tak dělávala naše babička), tak jsme to zkoušeli taky. Minulý týden jsem si na to ale na blešáku koupila litinový tál, který se dá dát přímo na kamna :) Na kamnech vařím, v troubě peču, takže super. Jenom nesmím zapomenout přiložit :) S regulací teploty mám ještě trochu problém :) Ještě jednou moc díky a přeji Vám pevné zdraví."


pan Zdeněk Štěpán, Jamné (tradiční kachlový sporák)

"V roce 2016 na chalupě v Jamném pod Suchým vrchem jsme zjistili, že kachlový sporák, postavený počátkem 90. let z původních kachlí, které jsme našli na půdě asi brzy doslouží. Začali jsme tedy hledat kamnáře, který by postavil nový. Na internetu se jich pár dalo najít, takže bylo z čeho vybírat. Když přemýšlíme, nevíme přesně, co nás k tomu vedlo, ale rozhodli jsme se pro Leoše Rožnovského. A měli jsme štěstí. Neměl tehdy ještě za sebou moc dlouhou kariéru, ale při naší návštěvě u něho ve Výprachticích jsme usoudili, že by to mohl být ten pravý. Navíc na jeho tehdejší webové stránce se nám líbil i způsob vyjadřování a filosofie, kterou nabízel při realizaci stavby kamen. A z Jamného do Výprachtic je to jen přes kopec. Mailová komunikace probíhala od listopadu od ledna, bylo i několik úprav původního návrhu a sporák byl postaven v polovině května 2017. Tvarově vypadá skoro jako ten původní, jen jsme zvolili světle modrou namísto světle žluté. A co je důležité, dobře táhne a už jsme na něm zpracovali i tři vepříky. Takže mistře kamnáři, děkujeme." 


pan Lukáš Grus, Čenkovice (kachlovo-hliněný sporák s vodním výměníkem)

"Pan Rožnovský pro nás postavil kachlová kamna se zabudovaným výměníkem a já mohu jeho práci pouze doporučit. Vaše představy skloubí s jeho zkušenostmi a s výsledkem tak můžete být pouze spokojeni. Díky!" 


pan Milan Juránek, Mezilesí (tradiční kachlový sporák do sudetské chalupy)

"Kamnáře pana Rožnovského jsem oslovil, protože sídlí poblíž naší chalupy. Z původní renovace kachlového sporáku sešlo a stavěl se nový. V období příprav nás trpělivě vedl výběrem a díky jeho radám jsme zvolili projekt, který on posléze velmi citlivě realizoval. Kamna topí, vaří, pečou, suší a hlavně vytváří příjemnou atmosféru v místnosti. Závěrem bych ještě dodal, že patří ke stále vzácnějšímu druhu lidí, pro které je ústní dohoda stejně zavazující, jako písemná smlouva. Milan Juránek, Mezilesí" 


pan Tomáš Fiedler, Sloupnice (kachlovo-hliněný sporák s akumulačními tahy)

"Měli jsme tu čest s panem Rožnovským spolupracovat na přípravě stavby kamen při rekonstrukci našeho domu. Ocenili jsme především smysl pro detail, zájem o věc a slušné jednání. Za vše ještě jednou velké díky! S kamny jsme maximálně spokojeni." 


pan Tomáš Kašička, Orličky (kachlový sporák s teplovodním výměníkem)

"Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Rožnovskému za parádní a kvalitní práci. Naše zkušenosti po první zimě jsou skvělé, teplo, pohodička no a na kachýnku upečenou v naší troubě nic nemá."  


pan Miroslav Doležel, Čenkovice (sporák ze starožitných kachlů)

"Dobrý den, chci vám ještě jednou poděkovat za dobře odvedenou práci, byla to dobrá volba. Vřele všem doporučuji kamnářství-Leoš Rožnovský. Díky Doležel, Lanškroun"


pan Martin Schön, Bystřec (kachlová obestavba teplovodní krbové vložky)

"Ačkoliv jsme sami nevěděli co přesně chceme, pan Rožnovský navrhl a nakreslil kamna, do kterých jsme se na první pohled zamilovali. Kamna nám slouží a zdobí chaloupku již třetí rok a pana Rožnovského můžeme vřele doporučit!"